Челсі — Борнмут — 2:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 20:00 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Челсі» та «Борнмут». Челсі — Борнмут — 2:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Челсі» та «Борнмут».

Chelsea - Bournemouth - 2:1. Premier League, round 38. Match review, statisticsChelsea - Bournemouth - 2:1. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Челсі — Борнмут — 2:1 (1:0)
Голи: М. Кайседо (17), Р. Стерлінг (48) — Б. Бадіашіле (49)

Жовті картки: М. Кукурелла (28), М. Керкез (30), А. Семеніо (27), М. Густо (78), М. Сенесі (80)

Челсі: Джордже Петрович, Тревох Чалоба, Тьяго Сілва, Бенуа Бадіашіле, Марк Кукурелла, Мойзес Кайседо, Конор Галлахер, Ноні Мадуке, Коул Палмер, Рахім Стерлінг, Ніколас Джексон

Борнмут: Нето, Макс Ааронс, Ілля Забарний, Маркос Сенесі, Мілош Керкез, Льюїс Кук, Райан Крісті, Антуан Семеніо, Джастін Клюйверт, Маркус Таверньє, Енес Унал

Огляд матчу «Челсі» — «Борнмут»:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» «Челсі» приймав «Борнмут» у напруженій боротьбі, яка змусила вболівальників сидіти на краях своїх місць. Рахунок по перерві був 1:0 на користь «Челсі», а М. Кайседо забив гол на 17-й хвилині, вивівши свою команду вперед.

У другому таймі було більше боротьби, і «Челсі» збільшив свою перевагу на 48-й хвилині завдяки голу Р. Стерлінга. Однак «Борнмут» боровся і зумів відіграти один м’яч на 49-й хвилині завдяки автоголу Б. Бадіашіле.

Обидві команди проводили заміни протягом усього матчу, намагаючись отримати перевагу: «Борнмут» випустив на поле Ж. Клюйверта і М. Таверньє на 59-й хвилині, а «Челсі» відповів, випустивши на поле Н. Мадуке, М. Кайседо і Р. Стерлінга на тій же хвилині.

У міру того, як гра загострювалася, жовті картки були показані гравцям обох команд, а М. Густо з «Челсі» і М. Сенесі з «Борнмута» отримали вилучення на 78-й і 80-й хвилинах, відповідно.

У завершальній стадії матчу обидві команди провели подальші заміни, намагаючись змінити хід гри. У «Борнмута» на 69-й і 70-й хвилинах вийшли Е. Унал і М. Ааронс, а у «Челсі» на 89-й хвилині був замінений К. Палмер.

Врешті-решт, «Челсі» вдалося втримати перевагу і здобути перемогу над «Борнмутом» з рахунком 2:1 у важкому матчі на «Стемфорд Брідж».