«Брентфорд» — «Ньюкасл» — 2:4. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 20:01 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брентфорд» і «Ньюкасл». «Брентфорд» — «Ньюкасл» — 2:4. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брентфорд» і «Ньюкасл».

Brentford - Newcastle - 2:4. Premier League, round 38. Match review, statisticsBrentford - Newcastle - 2:4. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

«Брентфорд» — «Ньюкасл» — 2:4 (0:3)
Голи: В. Джанелт (48), Ю. Вісса (70) — Х. Барнс (21), Д. Мерфі (36), А. Ісак (38), Б. Гімараєс (77)

Жовті картки: Джоелінтон (28), Е. Крафт (66), Н. Мопей (90), І. Тоні (44), М. Дженсен (45), Ю. Вісса (51), Д. Берн (53)

Брентфорд: Марк Флеккен, Мадс Рорслев, Занка, Ітан Піннок, Серхіо Регулон, Матіас Йенсен, Крістіан Ньоргаард, Віталій Янельт, Брайан Мбеумо, Іван Тоні, Йоане Вісса

Ньюкасл: Нік Поуп, Еміль Крафт, Фабіан Шер, Ден Берн, Льюїс Холл, Шон Лонгстафф, Бруно Гімарайнш, Джоелінтон, Джейкоб Мерфі, Олександр Ісак, Харві Барнс

Брентфорд — Ньюкасл огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги між «Брентфордом» та «Ньюкаслом» на стадіоні «Gtech Community Stadium» вболівальники побачили захоплюючий футбол з великою кількістю голів та драматизмом.

Перший тайм розпочався з того, що «Брентфорд» забив гол, який не зарахували через офсайд, оскільки Іван Тоні знайшов ворота, але був зафіксований у положенні «поза грою». Ньюкасл швидко взяв гру під свій контроль, і Харві Барнс відкрив рахунок на 21-й хвилині. Гості продовжували тиснути вперед, і Джейкоб Мерфі та Олександр Ісак збільшили свою перевагу, забивши голи на 36-й та 38-й хвилинах відповідно. На перерву «Брентфорд» пішов з рахунком 0:3, а Тоні і Матіас Йенсен отримали жовті картки за господарів поля.

У другому таймі «Брентфорд» був сповнений рішучості дати відсіч, і Віталій Джанелт відіграв один м’яч для господарів, забивши на 48-й хвилині. Однак їхні надії на камбек були зруйновані, коли Юссуф Вісса та Ніколя Мопей отримали жовті картки, а Еміль Крафт був вилучений з гри за «Ньюкасл».

Обидві команди провели кілька замін впродовж гри, намагаючись переломити хід поєдинку. У складі «Брентфорда» вийшли Мадс Рорслев Расмуссен і Міккель Дамсгаард, тоді як «Ньюкасл» замінив Барнса і Мерфі на Еміліано Андерсона і Мігеля Альмірона. Вісса забив свій другий гол у матчі на 70-й хвилині, давши «Брентфорду» надію, але «Ньюкасл» швидко відповів голом Бруно Гімараеса на 77-й хвилині.

Коли гра увійшла в завершальну стадію, обидві команди продовжували йти вперед. Джоелінтон та Ісак були замінені на Кірана Тріпп’є та Каллума Вілсона у складі «Ньюкасла», а Джанелт та Серхіо Регулон звільнили місце для Кевіна Шейда та Ніла Мопея у складі «Брентфорда». Ярломолюк замінив Віссу у складі «Брентфорда», а Фабіан Шар вийшов замість Пола Даммета у складі «Ньюкасла».

Матч закінчився з рахунком 2:4 на користь «Ньюкасла», а «Брентфорд» не зміг завершити свій камбек, незважаючи на енергійну гру в другому таймі. Гра була наповнена голами, картками та замінами, що зробило її цікавим видовищем для всіх присутніх на стадіоні Gtech Community Stadium.