Манчестер Сіті — Вест Гем — 3:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 20:01 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Манчестер Сіті» та «Вест Гем». Манчестер Сіті — Вест Гем — 3:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Манчестер Сіті» та «Вест Гем».

Manchester City - West Ham - 3:1. Premier League, round 38. Match review, statisticsManchester City - West Ham - 3:1. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Манчестер Сіті — Вест Гем — 3:1 (2:1)
Голи: П. Фоден (2), П. Фоден (18), Родрі (59) — М. Кудус (42)

Жовті картки: Е. Альварес (75)

Манчестер Сіті: Стефан Ортега, Кайл Вокер, Рубен Діаш, Мануель Аканджи, Йошко Гвардіола, Родрі, Бернарду Сілва, Кевін Де Брюйне, Філ Фоден, Жеремі Доку, Ерлінг Хааланд

Вест Гем: Альфонс Ареола, Константінос Мавропанос, Курт Зума, Аарон Крессвелл, Владімір Куфал, Томаш Соучек, Джеймс Ворд-Проуз, Емерсон Палм’єрі, Мохаммед Кудус, Міхаель Антоніо, Лукас Пакета

Манчестер Сіті — Вест Гем огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» зустрічався з «Вест Гемом», і обидві команди прагнули здобути три важливі очки. По перерві рахунок був 2:1 на користь «Манчестер Сіті», голи забили Філ Фоден на 2-й та 18-й хвилинах, а Мохаммед Кудус забив гол за «Вест Гем» на 42-й хвилині.

У другому таймі «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу завдяки голу Родрі на 59-й хвилині. Незважаючи на зусилля «Вест Гему» відігратися, вони так і не змогли забити ще раз. У матчі відбулося кілька помітних замін: «Манчестер Сіті» на 71-й хвилині замінив М. Аканджі на Н. Аке, а «Вест Гем» на тій же хвилині замінив Емерсона на Е. Альвареса.

На 75-й хвилині Альварес отримав жовту картку, що додало напруження в матчі. На 81-й хвилині «Вест Гем» провів ще одну заміну, випустивши М. Антоніо замість Г. Ертері. За цим послідувала ще одна заміна на 86-й хвилині, коли Л. Пакета вийшов замість Д. Інгса.

На останніх хвилинах матчу «Вест Гем» думав, що зрівняв рахунок завдяки голу Томаша Соучека на 88-й хвилині, але гол було скасовано через гру рукою. Після цього «Манчестер Сіті» провів останню заміну, випустивши М. Ковачича замість Філа Фодена на 90-й хвилині.

У підсумку «Манчестер Сіті» здобув перемогу з рахунком 3:1, продемонструвавши свою сильну форму в Прем’єр-лізі. Матч став захоплюючим футбольним поєдинком, в якому обидві команди продемонстрували енергійну гру на полі.