Арсенал — Евертон — 2:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 20:03 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Арсенал» та «Евертон». Арсенал — Евертон — 2:1. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Арсенал» та «Евертон».

Arsenal - Everton - 2:1. Premier League, round 38. Match review, statisticsArsenal - Everton - 2:1. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Арсенал — Евертон — 2:1 (1:1)
Голи: Т. Томіясу (43), К. Гаверц (89) — І. Гуйє (40)

Жовті картки: А. Дукур (54), Ж. Тімбер (73), Т. Парті (39), Дж. Пікфорд (83), Я. Тарковскі (50), Д. Райс (68), К. Хаверц (83)

Арсенал: Девід Рая, Бенджамін Уайт, Вільям Саліба, Габріель Магальяес, Такехіро Томіясу, Мартін Одегаард, Томас Парті, Деклан Райс, Габріель Мартінеллі, Кай Хаверц, Леандро Троссард

Евертон: Джордан Пікфорд, Шеймус Коулман, Джеймс Тарковскі, Джаррад Брантуейт, Ешлі Янг, Джеймс Гарнер, Ідрісса Гуйє, Амаду Онана, Дуайт МакНіл, Абдулайе Дукуре, Домінік Калверт-Льюїн

Огляд матчу Арсенал — Евертон:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» зійшовся з «Евертоном» у запеклій боротьбі. Рахунок по перерві був нічийним — 1:1, обидві команди демонстрували на полі рішучість та майстерність.

Перша подія матчу сталася на 39-й хвилині, коли гравець «Арсеналу» Т. Парті отримав жовту картку. Незабаром після цього І. Гуйє з «Евертона» забив гол на 40-й хвилині, вивівши свою команду вперед. Однак «Арсенал» швидко відповів голом Т. Томіясу на 43-й хвилині, зрівнявши рахунок.

У другому таймі інтенсивність матчу продовжилася, обидві команди прагнули до перемоги. Гравці «Евертона» Я. Тарковскі та А. Дукур отримали жовті картки на 50-й та 54-й хвилинах відповідно. Д. Райс з «Арсеналу» також отримав жовту картку на 68-й хвилині.

По ходу матчу обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись отримати перевагу. На 59-й хвилині «Арсенал» випустив Габріеля замість О. Зінченка, а на 69-й хвилині Б. Уайт замінив Джей Тімбера, а Т. Парті поступився місцем Е. Сміту Роу. У складі «Евертона» також відбулися заміни: Д. Калверт-Льюїн вийшов замість Черміті на 75-й хвилині, а А. Дукур був замінений на Бето на 90-й хвилині.

На останніх хвилинах матчу К. Гаверц з «Арсеналу» забив вирішальний гол на 89-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді. Обидві команди продовжували йти вперед, а на 83-й хвилині К. Гаверц з «Арсеналу» та Джей Пікфорд з «Евертона» отримали жовті картки.

Загалом, матч між «Арсеналом» та «Евертоном» пройшов у напруженій боротьбі, в результаті якої «Арсенал» здобув перемогу з рахунком 2:1. Вболівальники на стадіоні «Емірейтс» побачили захоплюючу демонстрацію майстерності та рішучості обох команд.