Юнацька збірна України стартувала на Євро-2024 (U-17) з поразки

2024-05-20 21:54 Сьогодні, 20 травня свій перший матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України (U-17).   Євро-2024 (U-17). Група ... Юнацька збірна України стартувала на Євро-2024 (U-17) з поразки

Сьогодні, 20 травня свій перший матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України (U-17).

Євро-2024 (U-17). Група А

Сербія (U-17) — Україна (U-17) — 1:0 (1:0)
Гол: Макевич (2)

Україна (U-17): Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтярь, Стрільчук, Люсін (Редушко, 46), Драган (Сорока, 46), Оличенко (Вакулюк, 64), Богданов (Попов, 77), Степанов, Бондар (Денисов, 64).

Балканці вийшли вперед уже на 2-й хвилині — потужний удар з-за меж штрафного у ближній верхній кут вдався Макевичу. Серби продовжили володіти ініціативою, і в одному з епізодів Цветкович дивом не забив із кількох метрів.

На 31-й хвилині українці відповіли неточним ударом Третяка після кутового. Згодом Степанов класно пробив із розвороту, але голкіпер парирував. Невдовзі вже Макаренку довелося виручати після небезпечного удару Василича. Незадовго до перерви Оличенко здорово закинув із глибини на Степанова, але той не зумів поцілити в дальній кут. Також відзначимо сейв Макаренка після удару Костова зі штрафного.

Одразу по перерві Редушко головою замикав подачу Стрільчука, але Йованович врятував свою команду. Згодом той самий Редушко перевірив кіпера з дальньої дистанції, а пізніше — головою з хорошої позиції. Далі вже Степанов підловив суперників на помилці, але також програв свою дуель воротарю.

На 74-й хвилині серби відзначилися небезпечною спробою Джорджевича — м’яч пролетів поруч зі стійкою. Наприкінці матчу в синьо-жовтих небезпечно пробивали Попов, Редушко, Степанов, однак бодай зрівняти рахунок нашим хлопцям не вдалося.

Тож підопічні Юрія Мороза стартують із поразки від сербів — 0:1. Наступну гру, проти команди Чехії, українці проведуть 23 травня.

20.05.2024, 21:54