«Манчестер Юнайтед» став тріумфатором Кубка Англії, перемігши у фіналі «Манчестер Сіті»

2024-05-26 12:10 В Англії відбувся фінал найстарішого клубного турніру світу — Кубка Англії. У вирішальному матчі зустрілися «Манчестер ... «Манчестер Юнайтед» став тріумфатором Кубка Англії, перемігши у фіналі «Манчестер Сіті»

В Англії відбувся фінал найстарішого клубного турніру світу — Кубка Англії. У вирішальному матчі зустрілися «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед».

«Манчестер Юнайтед» — володар Кубка Англії. Фото: Getty Images

Кубок Англії. Фінал.

«Манчестер Сіті» — «Манчестер Юнайтед» — 1:2

Голи: Доку (87) — Гарначо (30), Мейну (39)

«Манчестер Сіті»: Ортега — Гвардіол, Аке (Аканджі, 46), Стоунз, Вокер — Родрі — Фоден, Ковачич (Доку, 46), де Брюйне (Альварес, 56), Сілва — Голанд.

«Манчестер Юнайтед»: Онана — Далот, Мартінес (Еванс, 73), Варан, Ван-Біссака — Мейну, Амрабат — Рашфорд (Гойлунн, 74), Мактоміней (Лінделеф, 90+3), Гарначо (Маунт, 90+3) — Фернандеш.

Перемогу досить несподівано здобув «Юнайтед». Ще в першому таймі підопічні Еріка тен Хага двічі відзначилися у воротах суперника: влучні удари на рахунку Гарначо та Мейну. «Сіті» зумів відквитати один гол тільки за кілька хвилин до фінального свистка, але на більше в команди Хосепа Гвардіоли вже не вистачило часу.

У підсумку «Манчестер Юнайтед» стає новим володарем трофея. Цікаво, що перемога у фіналі Кубка Англії дозволила «Юнайтед» кваліфікуватися до Ліги Європи на наступний сезон, адже за підсумками чемпіонату Англії клуб опинився поза зоною єврокубків.