Реакція Луніна на ляп Куртуа, що призвів до голу «Бетіса» (ФОТО)

2024-05-26 13:13 У суботу, 25 травня, відбувся матч 38-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зіграли «Реал Мадрид» і ... Реакція Луніна на ляп Куртуа, що призвів до голу «Бетіса» (ФОТО)

У суботу, 25 травня, відбувся матч 38-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зіграли «Реал Мадрид» і «Бетіс».

Гра пройшла в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Команди зіграли в суху нічию.

На 39-й хвилині «Бетіс», після невдалої гри Тібо Куртуа, забив гол у ворота «Реала», який після перегляду VAR скасували. З’явилося фото реакції Андрія Луніна на цей епізод.

Куртуа сьогодні відіграв 63 хвилини і був замінений на Кепу, який, ймовірно, відіграв останній матч за «Реал».