Товариський матч. Німеччина — Україна — 0:0. Огляд матчу, статистика

2024-06-03 23:44 У понеділок, 3 червня, збірна України в рамках підготовки до Євро-2024 провела в Нюрнберзі товариський зі ... Товариський матч. Німеччина — Україна — 0:0. Огляд матчу, статистика

У понеділок, 3 червня, збірна України в рамках підготовки до Євро-2024 провела в Нюрнберзі товариський зі збірною Німеччини.

Товариський матч

НІМЕЧЧИНА — УКРАЇНА — 0:0

Україна: 12.Трубін, 22.Матвієнко, 3.Сваток, 13.Забарний, 17.Зінченко, 2.Конопля (24.Тимчик, 80), 6.Степаненко (К) (18.Бражко, 64), 10.Мудрик (20.Зубков, 64), 19.Шапаренко (14.Судаков, 72), 15.Циганков (7.Ярмоленко, 64), 9.Яремчук (11.Довбик, 72).
Запасні: 1.Бущан, 23.Лунін, 4.Таловеров, 5.Сидорчук, 8.Малиновський, 16.Миколенко, 21.Бондар, 25.Ванат, 26.Михайличенко.

Німеччина: 1.Нойєр, 4.Та (24.Кох, 60), 5.Гросс, 6.Кімміх, 16.Антон, 10.Мусіала (14.Байєр, 60), 17.Віртц (26.Ундав, 46), 21.Гюндоган (К) (11.Фюріх, 46), 7.Гаверц (13.Мюллер, 60), 18.Міттельштадт, 23.Андріх (25.Павлович, 71).
Запасні: 12.Бауманн, 15.Нюбель, 22.тер Штеген, 3.Раум, 9.Груда, 19.Райц, 20.Хенріхс.

Збірна Німеччини зі стартовим свистком перевела гру на половину поля збірної України, але вже на 4-й хвилині зустрічі отримала неприємну контратаку на власні ворота: Мудрик втік через центральну зону, на вході в карний майданчик завдав удару, м’яч потрапив в Антона, відскочив ліворуч до вільного Циганкова, який пробив сходу, проте спрямував м’яч вище цілі.

Німці ж уперше загрозу воротам «синьо-жовтих» створили на 16-й хвилині зустрічі, коли після навісу Гюндоган без перешкод пробивав головою метрів із семи, але в цій вигідній ситуації спрямував м’яч собі в коліно, після чого той хоч і полетів у ворота, але став легкою здобиччю Трубіна. Через кілька хвилин непоганий момент створив і Віртц — він пробив з лінії штрафного майданчика, і м’яч пролетів над поперечиною воріт української збірної.

Загалом увесь перший тайм пройшов під знаком повної переваги збірної Німеччини. Хоча, звісно, ближче до хвилини 30-ї інтенсивність дій господарів поля дещо знизилася, і українці почали частіше чіплятися за м’яч і частіше відсувати гру від свого штрафного майданчика. А на 38-й хвилині гості мали можливість для того, щоб відкрити рахунок, — це Яремчук, отримавши передачу у штрафному майданчику німців від Циганкова, пробив метрів із 8-ми, але Нойєр виручив свою команду. І майже одразу ж збірна Німеччини відповіла у вигляді удару Мусіали з лінії штрафного майданчика, після якого м’яч пролетів за півметра від штанги воріт Трубіна. І на цьому події першого тайму вичерпалися, тож на перерву команди пішли з нулями на табло.

Малюнок гри в другому таймі не змінився. М’яко кажучи. Уже на 53-й хвилині матчу збірна Німеччини створила черговий гольовий момент: Хаверц пробив головою приблизно з 11-метрової позначки, і м’яч пролетів поруч зі штангою. А незабаром після цього Байєр, ледь вийшовши на заміну, ударом із меж штрафного майданчика влучив у хрестовину воріт української збірної. Через дві хвилини той самий Байєр знову пробив, і цього разу Трубін не без зусиль перевів гру на кутовий.

Одним словом, у стартовому відрізку другого тайму збірна Німеччини відверто «возила» збірну України, але, як і у випадку з першою половиною зустрічі, з плином часу інтенсивність дій господарів поля знижувалася. Проте, на 78-й хвилині матчу німці знову були близькі до успіху: Фюріх пробив метрів із 25-ти, і Трубін із великими труднощами відбив м’яч, який летів під поперечину його воріт.

Збірна Німеччини володіла повною перевагою до кінця матчу, але на 89-й хвилині зустрічі ледь не сталася сенсація: господарі поля влаштували плутанину в центрі поля, та ще й Ноєр вибіг майже до центрального кола, і в результаті Довбік вискочив з м’ячем на порожні ворота і, звичайно ж, їх вразив, але — офсайд, гол зараховано не було. У підсумку, матч так і завершився з рахунком 0:0.

Додамо, що свій наступний товариський матч у рамках підготовки до Євро-2024 збірна України проведе вже цієї п’ятниці, 7 червня, зі збірною Польщі. Поєдинок відбудеться у Варшаві на Національному стадіоні (початок о 21:45 за київським часом).