Олімпійська збірна України на турнірі у Франції розгромила команду Італії

2024-06-06 23:20 У четвер, 6 червня, олімпійська збірна України поєдинком із командою Італії продовжила свій виступ на міжнародному ... Олімпійська збірна України на турнірі у Франції розгромила команду Італії

У четвер, 6 червня, олімпійська збірна України поєдинком із командою Італії продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

Нагадаємо, у стартовому матчі підопічні Руслана Ротаня перемогли команду Індонезії — 3:0. Тепер же на них чекала зустріч зі збірною Італії, яка також взяла три очки в першому турі, не без проблем обігравши японців — 4:3. Поєдинок проходив у місті Обань.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

Україна (U−23) Італія (U−21) 4:0 (1:0)
Голи:
Хлань (31), Мартинюк (53), Сікан (64), Волошин (71).

Україна (U-23): Фесюн, Крупський, Салюк (Павлюк, 85), Батагов, Мартинюк, Рубчинський, Шостак (Сігеєв, 78), Велетень (Волошин, 70), Федор (Ярмолюк, 70), Хлань, Сікан (к) (Краснопір, 70).

Перші пів години гри пройшли в боротьбі майже без моментів. А потім збірна України відкрила рахунок: Мартинюк запустив флангом Хланя, який увійшов до штрафного й здорово поклав у дальній кут. До перерви в синьо-жовтих перевірили кіпера Федор і Салюк, в італійців пригадується промах Гіларді з убивчої позиції.

На 53-й хвилині українці подвоїли перевагу — з пасу Федора розкішний дальній удар удався Мартинюку. Пізніше спрямував м’яч у сітку Сікан, зігравши на добиванні після заблокованої спроби Хланя. На 71-й хвилині ще один гол нашої команди організували футболісти, які щойно вийшли на заміну, — Ярмолюк асистував Волошину. Згодом хороший момент упустив Краснопір. Тож у підсумку підопічні Руслана Ротаня впевнено перемагають — 4:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі «синьо-жовті» проведуть 8 червня проти команди Панами.

06.06.2024, 23:20
Евро-2024 Словакия Румыния 1 : 1   26 июня 19:00
Чехия Турция - : - 26 июня 22:00
Грузия Португалия - : - 26 июня 22:00