«Динамо» — найрезультативніша команда сезону-2023/2024

2024-06-07 14:25 Після 3-річної перерви найрезультативнішою командою чемпіонату 16-й раз в історії стало «Динамо», яке повторило досягнення «Шахтаря». ... «Динамо» — найрезультативніша команда сезону-2023/2024

Після 3-річної перерви найрезультативнішою командою чемпіонату 16-й раз в історії стало «Динамо», яке повторило досягнення «Шахтаря».

Футболісти «Динамо» святкують забитий гол у ворота «Кривбаса». Фото: fcdynamo.com

Кияни, які 6-й раз за всі роки підкорили 70-гольовий рубіж — 72 (у середньому — 2,40) за гру), найчастіше вражали ворота суперників в осінній (33 м’ячі) та весняній частині сезону (37), вдома (36) та в гостях (36). Лише у трьох матчах із 30 біло-сині залишалися на «сухому пайку»: на своєму полі — із «Зорею» (0:1) та «Шахтарем» (0:1), а на виїзді — з тим самим «Шахтарем» (0:1).

Другий результат в атаці показали гірники — 60 голів (у середньому — 2,00), які, як і динамівці, не змогли зламати оборону суперників у трьох зустрічах: з «Олександрією» (0:0 у гостях) та двічі з «Поліссям» (0:0 вдома та 0:2 в гостях). А третє місце за результативністю посів бронзовий призер чемпіонату «Кривбас» — 51 (у середньому — 1,70).

Найслабшим же виявився напад у «Оболоні» — всього 18 голів (у середньому — 0,60). Менше одного м’яча за гру забивали також «Колос» — 22 (0,73), «Минай» — 27 (0,90), «Чорноморець» — 28 (0,93) та «Зоря» — 29 (0,97).