Роберт Левандовскі: «Збірна України і без деяких своїх провідних гравців була сильною командою»

2024-06-08 07:11 Нападник збірної Польщі Роберт Левандовскі прокоментував перемогу своєї команди над збірною України (3:1) у вчорашньому товариському ... Роберт Левандовскі: «Збірна України і без деяких своїх провідних гравців була сильною командою»

Нападник збірної Польщі Роберт Левандовскі прокоментував перемогу своєї команди над збірною України (3:1) у вчорашньому товариському матчі.

Роберт Левандовскі

«У збірній України багато хороших гравців. І неважливо, що деякі з них сьогодні не грали: і без них це сильна збірна.

Думаю, перший гол дав нам змогу бути більш розкутими і впевненими в собі. Але, звісно, не обійшлося без недоліків — завжди є, що покращувати у своїй грі. Тим більше, перед Євро.

Вважаю, що збірна України погано почала матч, але вже на 2-й хвилині зустрічі виникла вимушена перерва (через травму нападника збірної Польщі Аркадіуша Міліка, — прим. ред.). Але ми зуміли повернутися в гру, створили моменти, завдали ударів по воротах суперника. І навіть у складних ситуаціях ми контролювали м’яч», — сказав Левандовскі в ефірі польського телетранслятора після закінчення матчу зі збірною України.

Кращий коментар

odessa73
Сергей Рудник - Старожил
08.06.2024 07:34
Давайте ми всі трошки заспокоїмся. Програли...прикро..але дійсно для того і грають товар.ігри. Приклад Руминія-Ліхтенштейн 0-0...так,може не так всьо хотілось,може ви би всі експерти і тренера в чаті поставили другий склад(просто деякі коменти читати бридко,той би в мене не грав,а той взагалі нищий сорт,а того взагалі навіщо визивали...)але тренером збірної є Ребров і давайте просто підтримаєм нашу збірну,а циплят давайте будемо рахувати по осіні,тобто після чемпіонату Європи..Прошу-не пишіть гадості різні,підтримайте наших козаків-збірників.