Олімпійська збірна України на турнірі у Франції здобула чергову перемогу. Один з голів — на рахунку Назара Волошина

2024-06-09 06:29 У суботу, 8 червня, олімпійська збірна України поєдинком із командою Панами продовжила свій виступ на міжнародному ... Олімпійська збірна України на турнірі у Франції здобула чергову перемогу. Один з голів — на рахунку Назара Волошина

У суботу, 8 червня, олімпійська збірна України поєдинком із командою Панами продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello. Нагадаємо, раніше підопічні Руслана Ротаня здолали Індонезію (3:0) та Італію (4:0). Тепер же «синьо-жовті» протистояли команді Панами. Поєдинок проходив у місті Фос-сюр-Мер.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

УКРАЇНА (U-23) — ПАНАМА (U-23) — 2:0 (0:0)
Голи: Волошин (62), Ярмолюк (66)

Україна (U−23): Нещерет, Брагару, Павлюк, Михавко, Драмбаєв (Мартинюк, 69), Синчук (Хлань, 69), Сігеєв, Михайленко (К), Волошин (Федор, 84), Кучерявий (Ярмолюк, 61), Краснопір (Сікан, 61).

Уже на 1-й хвилині матчу Волошин перехопив м’яч, увійшов до штрафного, але кіпер перевів його удар у стійку. Наші хлопці володіли ініціативою й регулярно пробивали по воротах. На 25-й хвилині непоганою спробою відзначився Волошин. Незадовго до перерви він же небезпечно пробив над поперечиною, також хороший момент змарнував Краснопір. Панамці лише зрідка вибігали в контратаки, утім, зуміли не пропустити в першому таймі.

На початку другої половини зустрічі всі удари українців блокували опоненти. На 62-й хвилині синьо-жовті таки забили — після скидки Михайленка рахунок відкрив Волошин. Панама могла одразу ж відігратися, але Орельєну забракло влучності. На 66-й хвилині Ярмолюк, який нещодавно вийшов на заміну, збільшив перевагу українців, скориставшись помилкою кіпера. Надалі команди обмінялися ударами в площину від Мендеса та Хланя. У підсумку збірна України здобула третю перемогу поспіль — 2:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 10 червня проти команди Японії.