Олімпійська збірна України стала переможцем турніру у Франції

2024-06-16 22:47 Сьогодні, 16 червня олімпійська збірна України фінальним поєдинком із командою Кот-д’Івуару завершила свій виступ на міжнародному ... Олімпійська збірна України стала переможцем турніру у Франції

Сьогодні, 16 червня олімпійська збірна України фінальним поєдинком із командою Кот-д’Івуару завершила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

У груповому раунді підопічні Руслана Ротаня обіграли Індонезію (3:0), Італію (4:0), Панаму (2:0) та Японію (2:1), після чого отримали шість днів на підготовку до фіналу. Сьогодні в місті Салон-де-Прованс «синьо-жовті» боролися за перше місце з командою Кот-д’Івуару.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello. Фінал

УКРАЇНА (U−23) КОТ-д’ІВУАР (U−20) 2:2 (2:1), по пенальті — 5:4
Голи: Шостак (7), Хлань (31) — Вотро (45+3, 59).

Серія пенальті: А. Конате — 0:1, Хлань — 0:1 (воротар), Гудусс — 0:2, Сігеєв — 1:2, О. Куассі — 1:2 (повз ворота), Кучерявий — 2:2, У. Конате — 2:3, Краснопір — 3:3, Агнікой — 3:4, Ярмолюк — 4:4, Зогбе — 4:4 (воротар), Батагов — 5:4.

Україна (U−23): Фесюн, Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк, Велетень (Сігеєв, 71), Рубчинський (Кучерявий, 87), Шостак (Очеретько, 56), Хлань, Федор (Ярмолюк, 46), Сікан (к) (Краснопір, 56).

Першими момент створили африканці — Абдраман Конате пробив над поперечиною. А на 7-й хвилині Шостак після закидання з глибини обікрав візаві й відкрив рахунок у матчі. У суперників був непоганий момент, але Оділон Куассі схибив після кутового. На 26-й хвилині вже Сікан перевірив кіпера ударом зі штрафного. Згодом Сікан організував гол для Хланя, забравши м’яч у захисників і віддавши партнеру на порожні ворота.

До перерви івуарійці кілька разів небезпечно пробили повз ворота Фесюна. У підсумку їхній тиск приніс дивіденди, і в компенсований час Вотро замкнув простріл партнера, скоротивши відставання.

На старті другого тайму африканці знову пішли вперед, створили кілька напівмоментів, на що наші хлопці відповіли небезпечним ударом Салюка в площину після кутового. Потім убивчий шанс не використав Краснопір, а в наступній атаці івуарійці зрівняли рахунок — після перехоплення біля нашого штрафного комбінацію завершив Вотро.

Надалі гра розбилася на відрізки із численними паузами. На кінцівку матчу в обох команд уже не вистачало сил, проте моменти виникали. В одному з епізодів Фесюну довелося виручати після удару Гудусса. Синьо-жовті відповіли ударом Ярмолюка з меж штрафного, який встигли заблокувати.

Основний час завершився нічиєю — 2:2, а в серії пенальті сильнішою виявилася збірна України — 5:4. Тож «синьо-жовті» здобувають перше місце на міжнародному турнірі у Франції.

16.06.2024, 22:47
Евро-2024 Англия Словения 0 : 0 Закінчився
Словакия Румыния - : - 26 июня 19:00
Украина Бельгия - : - 26 июня 19:00
Чехия Турция - : - 26 июня 22:00