Євген Левченко: «Трубін витягнув нас за вуха. Сумніваюся, що після 0:2 або 0:3 ми повернулися б до такого рахунку»

2024-06-22 08:10 Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 2-го туру групового етапу ... Євген Левченко: «Трубін витягнув нас за вуха. Сумніваюся, що після 0:2 або 0:3 ми повернулися б до такого рахунку»

Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 2-го туру групового етапу Євро-2024 у групі «Е» Словаччина — Україна (1:2).

Євген Левченко

«Думаю, у першому таймі гравці збірної України придивлялися, як потрібно грати. Дивилися, як потрібно оборонятися. Тому що Словаччина дуже добре грала в першому таймі. Якби не Трубін, ми зараз так не раділи б. Тому що після 0:2 чи 0:3 сумніваюся, що ми повернулися б до такого рахунку. Тому треба подякувати Трубіну за те, що він провів дуже шикарний матч. Як він нас витягнув за вуха. Для мене він разом із Яремчуком — герої матчу.

Після 30 хвилин, мені здається, ми трохи перехопили ініціативу. Почали більше включатися, більше пресингувати, рухатися. Мені здається, це додало нам деякої впевненості. Не скажу, що ми створили дуже багато моментів, але було кілька ситуацій, за якими можна було сказати, що все не так погано.

У другому таймі ми повністю обіграли словаків. Тут уже потрібно подякувати Реброву, який не став грати у два нападники, а випустив Яремчука (замість Довбика, — прим. ред.). Якщо перший момент він запоров, то в другому все круто зробив, забив такий крутий гол — здається, це потрібно записати в актив як один із найкращих голів із технічного погляду. Тому що такий прийом м’яча, контроль — за це треба подякувати йому.

Два контрастні тайми. Перші 30 хвилин ми грали невпевнено. Але потім ми включилися — це говорить, що у нас все є, але це потрібно діставати з глибини», — наводить слова Левченка «Трибуна».