Форвард збірної Словаччини: «У матчі з Румунією ми повинні грати на перемогу»

2024-06-23 12:46 Форвард збірної Словаччини Станіслав Шестак прокоментував поразку від збірної України у матчі Євро-2024. Станіслав Шестак. Фото: ... Форвард збірної Словаччини: «У матчі з Румунією ми повинні грати на перемогу»

Форвард збірної Словаччини Станіслав Шестак прокоментував поразку від збірної України у матчі Євро-2024.

Станіслав Шестак. Фото: Getty Images

«Невдалий результат для нас. Ми зіграли хороший матч проти якісного суперника, перші 35 хвилин були повністю за нами. Але на початку другого тайму українці зрівняли рахунок, вони пішли вперед, адже у них не було вибору. У збірної України якісна команда, ми добре зіграли у першому таймі, а у другому вже діяли гірше, дозволивши їм забити двічі.

В останньому матчі групового раунду ми будемо грати також проти серйозного суперника, але все в наших руках. Ми повинні грати на перемогу. У нас є все для цього», — цитує Шестака портал Sport.ks.

Кращий коментар

auto-aleksandr-pliev
Олександр Плієв - Начинающий писатель
23.06.2024 13:03
Він хоче приховати те, що словаків та румунів влаштовує нічия. І це можливо завдяки 3:0 у першому таймі з командою Реброва. Тому треба вигравати у Бельгії. Чи це можливо? Так, можливо, але буде дуже важко. Треба менше тріпати язиками і більше "горіти" на полі.