Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

ДЮФШ «Динамо» підписала угоду про співпрацю з Академією «Динамо» (Львів)

2024-06-25 06:23 ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського продовжує розширювати співпрацю з клубами-партнерами, ставлячи на меті створити широку партнерську ... ДЮФШ «Динамо» підписала угоду про співпрацю з Академією «Динамо» (Львів)

ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського продовжує розширювати співпрацю з клубами-партнерами, ставлячи на меті створити широку партнерську мережу у Києві та за його межами, щоб діти могли займатися футболом на найвищому рівні.

Фото: fcdynamo.com

24 червня мережа партнерів динамівської футбольної школи ще більше розширилася за межі Києва на захід України – під час фінальних турнірів ДЮФЛУ, які проходять цими днями у Львові та на яких присутній директор ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського Олександр Іщенко, угоду про співпрацю було підписано із львівською футбольною Академією «Динамо», яка стала офіційним партнером та представником Академії ФК «Динамо» у Львові.

Співпраця передбачає, що тренери-партнери зможуть приїздити на стажування, отримувати методичну допомогу, обмінюватися досвідом та інформацією. Будуть проводитися спільні тренінги, майстер-класи, спаринги, клуби-партнери матимуть можливість участі у міжнародних турнірах. Крім того, будуть проєкти для дітей, які теж планується впроваджувати спільно – тренування, збори, турніри тощо.

Нагадаємо, наприкінці лютого ДЮФШ «Динамо» вже підписала угоди про співпрацю із шістьма клубами Києва та області, які стали офіційними партнерами та представниками Академії ФК «Динамо» у різних районах Києва та за межами міста. У березні угоду про співпрацю було підписано із львівською футбольною Академією «No Limits», у квітні - із дитячо-юнацьким футбольним клубом «Талант» із селища Глеваха Фастівського району. А 11 червня – із ще чотирма клубами: ГО «Миколаївський обласний дитячо-юнацький футбольний клуб раннього розвитку «Лідер», футбольний клуб «Єврошпон-Смига» (Рівненська область), ТОВ «Академія футболу СК «Київ» (Печерський район) та футбольний клуб «Спортивна Академія майбутнього «Чайка» (Бучанський район Київської області).

Зазначимо, що ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського відкрита до співпраці з іншими футбольними клубами Києва, області та інших міст України. Сподіваємося, плідна робота принесе свої плоди у вигляді виховання нових талановитих футболістів, які з часом поповнять першу команду «Динамо», а також українські професійні клуби та збірні України.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

25.06.2024, 06:23

Еще на эту тему

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть