Доменіко Тедеско: «Перший тайм проти України був хороший, але потім у наші серця закрався страх»

2024-07-02 08:58 Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско, підбиваючи підсумки виступу своєї команди на Євро-2024, торкнувся і матчу ... Доменіко Тедеско: «Перший тайм проти України був хороший, але потім у наші серця закрався страх»

Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско, підбиваючи підсумки виступу своєї команди на Євро-2024, торкнувся і матчу зі збірною України (0:0) у 3-му турі групового етапу турніру. Нагадаємо, вчора бельгійці поступилися Франції (0:1) в 1/8 фіналу чемпіонату Європи, чим завершили свій виступ на турнірі.

Доменіко Тедеско

«Не думаю, що нам можна дорікнути в тому, що ми грали недостатньо сміливо. Включаючи стартовий матч зі Словаччиною (0:1, — прим. ред.). Ми тоді створили дуже багато моментів, а матч 1/8 фіналу Англія — Словаччина (2:1, — прим. ред.) показав, наскільки це складно з цим суперником.

У поєдинку з Румунією (2:0, — прим. ред.) ми домінували і здобули абсолютно закономірну перемогу. Перший тайм матчу проти України був хороший, але потім у наші серця закрався страх — таке іноді трапляється, коли один пропущений гол відправляє вас із групи додому.

Ну а що стосується гри з Францією. Ну... Мені здається неймовірним, що Ромелу Лукаку не забив жодного гола на цьому Євро. А Жеремі Доку навіть не зробив результативної передачі. Результат показує, наскільки все це незначно, адже ці гравці могли показати набагато більше. А французи відмінно захищалися, що не дивно, ми знаємо, як вони можуть це робити. Але ті деякі можливості повернути гру на нашу користь були, і це були чудові можливості. Шанси на перемогу у нас були, але такий футбол.

Відсутність Тібо Куртуа? Це не мало значення. Коен Кастелс провів блискучий турнір. У матчі з Україною, наприклад, він блискучим сейвом витягнув не тільки м’яч із лінії воріт, а й усю нашу команду в 1/8 фіналу. Якби не він, не було б у нас цього матчу з Францією», — сказав Тедеско після матчу з Францією.

Переклад і стилістична адаптація — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!

02.07.2024, 08:58