Як стверджує Спорт.UA, півзахисник «Дніпра-1» і юнацької збірної України Рамік Гаджиєв близький до переходу до «Олександрії».
![](/media/posts/2024/07/04/111_dynamo.kiev.ua_111.jpg)
За інформацією джерела, у гравця також є пропозиції від «Динамо» та «Металіста-1925». Однак Гаджиєв не хоче переходити до київської чи харківської команди, бо там він буде грати відповідно на рівні юнацького чемпіонату чи першої ліги. А Гаджиєв хоче спробувати свої сили в УПЛ.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости