Директор першолігового «Діназу» Сергій Старенький прокоментував інформацію про захід в клуб нових інвесторів, які мають бажання відродити ім’я чернігівської «Десни» на базі вишгородського клубу.
![](/media/posts/2024/07/12/111_dynamo.kiev.ua_111_3.jpg)
— Поки не можу сказати нічого точно. Є друзі, які готові допомагати. Сьогодні начебто повинні збиратися та заїжджати на збори. Більше інформації зможу надати завтра-післязавтра. Які перспективи «Діназу»? Команда буде! Це — головне, — сказав Старенький «УФ».
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Кращий коментар