Контрольний матч. «Динамо» — «Шальке» — 2:2. Огляд матчу

2024-07-13 19:04 У суботу, 13 липня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на міжсезонному зборі в Австрії. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо» — «Шальке» — 2:2. Огляд матчу

У суботу, 13 липня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на міжсезонному зборі в Австрії. Суперником команди Олександра Шовковського став німецький «Шальке».

«Динамо» — «Шальке» — 2:2. Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО»(Київ, Україна) — «ШАЛЬКЕ» (Гельзенкірхен, Німеччина) — 2:2 (1:1)

Голи: Царенко (14), Ванат (66) — Караман (30), Сілла (57).

Попередження: Андрієвський (40), Тимчик (54), Шапаренко (88) — Мор (36), Айдин (50), Гантенбайн (88).

«Динамо»: Бущан (Нещерет, 46) — Малиш (Караваєв, 62), Тимчик (Біловар, 62), Дячук (Попов, 62), Дубінчак (Вівчаренко, 62) — Андрієвський (Бражко, 62), Царенко (Шепелєв, 62), Буяльський (Шапаренко, 62), Лонвейк (Піхальонок, 62), Ярмоленко (Волошин, 46) — Супряга (Ванат, 62).

«Шальке» (стартовий склад): Хеекерен, Мор, Васінські, Камінські, Санчес, Айдин — Юнес, Зегуїн, Бахманн, Сілла, Караман.

Поєдинок проти гельзенкірхенського клубу вийшов набагато цікавішим, ніж перша гра «біло-синіх» проти «Падерборна» кількома днями раніше. Уже з перших хвилин команди задали хороший темп, а перший гольовий момент створили німці: Сілла пробив з лінії штрафного в кут, але Бущан встиг зреагувати і парирував удар суперника, після чого вже захисники киян вибили м’яч.

Примітно, що динамівці тут же відповіли своїм моментом: Буяльський, перебуваючи у штрафному суперника, скинув м’яч на Ярмоленка, але удар у півзахисника сильним не вийшов — воротар «Шальке» забрав м’яч.

Обидві команди продовжували обмінюватися небезпечними випадами, але відкрити рахунок вдалося саме підопічним Шовковського: після традиційного забігу правим флангом, Тимчик прострілив у район одинадцятиметрової позначки, де опинився ніким не прикритий Царенко. Хавбек пробив у дотик у дальній нижній кут воріт Хеекерена — 1:0. Буквально за кілька хвилин динамівці подвоїли свою перевагу завдяки відмінному удару Буяльського зі стандарту, але головним рефері трохи раніше зафіксував фол у штрафному майданчику «Шальке» і скасував цей гол.

Ближче до завершення першого тайму футболістом німецького клубу вдалося зрівняти рахунок: після подачі зі стандарту в центр штрафного майданчика «Динамо» Караман виграв боротьбу на другому поверсі та влучно пробив головою — 1:1. На цьому всі цікаві події в першій половині гри завершилися.

Після перерви команди також порадували глядачів видовищним футболом. На 57-й хвилині поєдинку «Шальке» вдалося вийти вперед у рахунку: після довгої передачі з на Сіллу Нещерет не вийшов на перехоплення, а Дячука форвард зумів відтіснити від м’яча та пробив сильно в дальній кут — 2:1. Однак менше, ніж за десять хвилин, динамівці зрівняли рахунок: Ванат, отримавши пас від Піхальонка на лінії штрафного, наважився на удар низом — м’яч залетів точно в ціль — 2:2!

У наступні хвилини і «Динамо», і «Шальке» створили ще кілька хороших моментів для того, щоб здобути перемогу, але в підсумку команди розійшлися миром, що, напевно, є найбільш справедливим результатом сьогоднішнього протистояння.

Нагадаємо, свій наступний матч на тренувальному зборі в Австрії «Динамо» проведе завтра, 14 липня. Суперником команди Олександра Шовковського буде данський «Брондбю». Початок зустрічі — о 18:00 за київським часом.