Контрольний матч. «Динамо» — «Брондбю» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2024-07-14 16:45 У недылю, 14 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному австрійському тренувальному зборі. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо» — «Брондбю» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У недылю, 14 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному австрійському тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Шовковського був данський клуб «Брондбю».

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «БРОНДБЮ» (Бреннбю, Данія) — 4:0 (1:0)
Голи
: Попов (14), Царенко (71), Андрієвський (75), Піхальонок (81)

«Динамо»: 35.Нещерет (1.Бущан, 46), 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 62), 4.Попов (23.Малиш, 62), 6.Бражко (18.Андрієвський, 62), 8.Шепелєв (17.Лонвейк, 62), 9.Волошин (7.Ярмоленко, 46), 11.Ванат (21.Супряга, 62), 17.Лонвейк (76.Піхальонок, 33), 20.Караваєв (24.Тимчик, 62), 29.Буяльський (К) (37.Царенко, 62), 40.Біловар (3.Дячук, 62)
Запасні: 74.Ігнатенко

«Брондбю» (стартовий склад): 50.Санне-Шмідт, 23.Карріс, 42.Зондергард, 18.Чіємбе, 3.Хагхейм, 43.Ларсен, 20.Ковальчик, 8.Греве, 35.Нарті, 99.Ієбо, 9.Омоянфо (К)

Українці розпочали впевненіше і вже на 14 хвилині рахунок був відкритий. Кияни заробили стандарт біля лівого кута штрафного. Буяльський зробив силову подачу на ближню штангу, де Денис Попов головою переправив м’яча у ворота. 1:0. Динамівці продовжували діяти активніше, в тому числі і у відборі.

Після середини тайму темп гри впав. Хоча в Австрії на момент поєдинку був просто рай в порівнянні з Україною — близько +22. При цьому біля воріт киян час від часу виникали справжні пожежі. Так, на 37 хвилині захисники забули прямо перед воротами Омоянфо, який після пасу з глибини натурально розстрілював Нещерета, на щастя пробивши вище воріт. У «синьо-жовтих» був аналогічний момент наприкінці тайму, коли Караваєв після багатоходівки бив метрів з 10, але влучив у воротаря.

Другий тайм для динамівців розпочався з удару Бражка зі штрафного повз ворота. Далі стало схоже, після перерви кияни віддали м’яч і, мабуть, відпрацьовували гру на контратаках. Але деякий час виходило так собі. Нарешті на 71 хвилині Піхальонок опинився на місці правого форварда, прострелив назад до півкола, Лонвейк м’яча пропустив на Антона Царенка, котрий пробив точно. 2:0.

За чотири хвилини воротар данців «зіграв Ноєра»: вийшовши далеко, віддав м’яча просто Олександрові Андрієвському, котрий спокійно перекинув його через кіпера в рамку. 3:0. Ще через кілька хвилин Андрій Ярмоленко дотягнув м’яча до лінії воріт, зупинився, подивився і точно віддав на Олександра Піхальонка, який спокійно вразив ворота. 4:0. Впевнений результат «синьо-жовтих» проти не надто вправного суперника.

Наступний спаринг «Динамо» проведе в середу, 17 липня, проти «Мамелоді Сандаунз» із ПАР.