Українські футболісти «Жирони» Віктор Циганков і форвард Артем Довбик розпочали підготовку до нового сезону у складі каталонської команди, повідомляє прес-служба клубу. «Ми вже в Ла-Валь-ден-Басі», — ідеться в повідомленні на офіційній сторінці «Жирони» в мережі Twitter.
![](/media/posts/2024/07/15/222_1.jpg)
![Артем Довбик](/media/posts/2024/07/15/11_1.jpg)
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!