Юнацька збірна України стартувала на Євро-2024 (U-19) з нічиєї

2024-07-16 06:44 Минулого понеділка збірна України розпочала виступ у фінальному турнірі чемпіонату Європи серед гравців до 19-ти років ... Юнацька збірна України стартувала на Євро-2024 (U-19) з нічиєї
16.07.2024, 06:44

Минулого понеділка збірна України розпочала виступ у фінальному турнірі чемпіонату Європи серед гравців до 19-ти років (футболісти не старші 2005 року народження) 2024 року.

Свій перший матч у групі А на Євро-2024 (U-19) підопічні Дмитра Михайленка проводили проти господаря змагань — збірної Північної Ірландії. Поєдинок відбувся на стадіоні «Інвер Парк» у місті Ларн.

Євро-2024 (U-19). Груповий раунд. Група «А»

Північна Ірландія  Україна  0:0

Україна: Крапивцов, Огарков (Дрозд, 87), Михавко, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 87), Маткевич (Шевченко, 87), Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов (Тутєров, 73).

Північна Ірландія: Чарльз, Бріггс, Маккалліон (Гудмен, 46), Леннон (к), Барр, Трікетт (Д. Доєрті, 64), Макклур, Томпсон (Гамільтон, 90+2), Моррісон (А. Доєрті, 76), Грем (Еванс, 64), Гленфілд.

Перший тайм пройшов за переваги синьо-жовтих, які більше контролювали м’яч і завдали трьох ударів у площину воріт суперника, але спроби відзначитися Раміка Гаджиєва, Дмитра Богданова та Андрія Маткевича звів нанівець голкіпер господарів Пірс Чарльз.

Однак найкращий шанс відкрити рахунок мали саме ірландці. На другій компенсованій хвилині першої половини гри Брейден Грем вийшов віч-на-віч із нашем воротарем, але переграти Владислава Крапивцова не зміг.

Другий тайм пройшов за тим самим сценарієм. Українці володіли м’ячем і завдали кількох непоганих ударів по воротах опонентів. Однак по-справжньому гольовий момент вони змогли створити лише раз. На 73-й хвилині Геннадій Синчук отримав чудову передачу в штрафному суперника і, здавалося, невідпорно пробив у дальній кут. Але голкіпер господарів якимось дивом зреагував і перевів м’яч на кутовий.

Під завісу матчу Дмитро Михайленко зробив потрійну заміну, однак вирвати перемогу нашій команді це не допомогло — 0:0.

У другому матчі групи «А» Італія перемогла Норвегію — 2:1.

Наступний поєдинок на Євро-2024 (U-19) збірна України проведе у четверг, 18 липня, в Белфасті проти Норвегії.