Олімпійська збірна України в контрольному матчі зіграла внічию з Парагваєм

2024-07-19 07:05 Минулого четверга, 18 липня, олімпійська збірна України в межах підготовки до Олімпіади-2024 у Франції провела другий ... Олімпійська збірна України в контрольному матчі зіграла внічию з Парагваєм

Минулого четверга, 18 липня, олімпійська збірна України в межах підготовки до Олімпіади-2024 у Франції провела другий товариський поєдинок — із командою Парагваю. Матч відбувся в аквітанському місті Ажетмо на стадіоні «Алан Лансамен».

Контрольний матч

УКРАЇНА (U-23) — ПАРАГВАЙ (U-23) — 2:2 (1:0)
Голи: Хлань (31), Федор (83) — Парзаюк (86), Марсело Фернандес (89).

На 40-й хвилині Марсело Перес та на 51-й хвилині Марсело Фернандес (обидва — Парагвай) не реалізували пенальті.

Україна (U-23): Фесюн, Мартинюк (Сич, 76), Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський, Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Хлань (Велетень, 76), Брагару (Очеретько, 63), Сікан (Краснопір, 63).

Рахунок на 31-й хвилині відкрив Хлань після передачі Михайленка, згодом, наприкінці першого тайму й на початку другого, Фесюн парирував два пенальті. Під завісу подвоїв перевагу синьо-жовтих Федор, якому асистував Очеретько. Утім, на жаль, на останніх хвилинах наша команда все ж втратила перемогу.

Сьогодні в першій половині дня гравців олімпійської збірної України очікують відновлювальні процедури, а по обіді «синьо-жовті» вирушать до Ліона. Там до команди приєднається Батагов, і колектив розпочне безпосередню підготовку до стартового матчу Олімпіади, з Іраком.

19.07.2024, 07:05
Контрольные матчи Динамо Унион 2 : 3 Закінчився