Довбик відзначився дублем у товариському матчі «Жирони» проти «Монпельє» (ВІДЕО)

2024-07-20 15:38 Український форвард «Жирони» Артем Довбик забив два голи в товариському поєдинку проти «Монпельє». Довбик відзначився дублем у товариському матчі «Жирони» проти «Монпельє» (ВІДЕО)

Український форвард «Жирони» Артем Довбик забив два голи в товариському поєдинку проти «Монпельє».

«Жирона» — «Монпельє» — 3:3
Голи: Довбик (24, 38), Вальєхо (81) — Норден (19), Хазрі (71, пен. 85).

У звітному поєдинку Довбик відзначився дублем ще у першому таймі, але перемогти каталонському клубу к контрольному матчі все ж не вдалося. За п’ять хвилин до завершення зустрічі Хазрі реалізував пенальті, встановивши фінальний рахунок — 3:3.