Генеральний директор белградського «Партизана» Мілош Вазура відреагував на заяву київського «Динамо» про скасування всіх двосторонніх заходів у рамках першого матчу між цими двома клубами у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.
«Чим ми заслужили таке неспортивне ставлення? Наша країна не відмовилася від визнання територіальної цілісності цієї країни.
Думаю, у відповідь ми маємо запитати, а що свого часу зробила Україна у зв’язку з агресією НАТО проти нашої країни? І з урахуванням відповіді на це запитання, що нам слід робити зараз і як реагувати на те, що відбувається?
Чому хтось ставить себе на п’єдестал морального судді і судить, виходячи з цього, про справи і поведінку сербів, попутно даючи нам уроки без жодних аргументів?! Чи засудили вони коли-небудь цю агресію або дистанціювалися від злочинів, скоєних проти нас?
І чому таке судження і засудження поширюється і на спортивну площину? Цьому не місце в спортивних змаганнях. Сербія послідовно тримається осторонь усіх військових конфліктів і наполегливо проповідує мир», — наводить слова Вазури «Спортски Журнал».
Нагадаємо, напередодні матчу з «Динамо» «Партизан» побував у Москві, де провів товариські матчі з місцевими «Динамо», ЦСКА і «Локомотивом».
Этому уродцу надо напомнить, что они творили в Вуковаре и Сребринице !
Надо этому выродку рассказывать кого судили в Гааге ? Не сербских руководителей ? Нет ?
НАТО потому и полезло к вам, что вы такие же ублюдки, как и ваши братушки из-за поребрика !
Так что чья бы корова мычала !
Поэтому сербам надо сказать украинцам большое спасибо, а не шнырять в москву.
Тільки коли визнають свою провину, покаяться, виплатять компенсації Хорватії, Боснії, Герцоговині, Косово - як це зробили німці після 2WW - тоді нехай надсилають заявку для вступу в цивілізоване суспільство.
Я досі пам'ятаю, як тоді нардеп Порошенко засуджував бомбардування Белграду.
Але ж він бреше, як кожен каса - аби збрехати.
Ух, ти!!! Виявляється з боку США, Британії, Франції була "агресія" проти фашистів!
П.С. Хорвати, словенці, боснійці та ін. вас сербів досі ненаведять, краще спитай в них, ЧОМУ?
адже вони в червні катали товарняк з касапами...