Лондонський «Арсенал» сьогодні провів свій перший контрольний матч в рамках турне по США. Суперником «канонірів» по цьому спарингу виступив ще один представник АПЛ — «Борнмут».
![](/media/posts/2024/07/25/zinchenko4.jpg)
Зустріч завершилась внічию, 1:1, а в серії післяматчевих пенальті удача усміхнулась «Арсеналу» — 5:4.
В цьому матчі прийняли участь два українських легіонера. Ілля Забірний відіграв увесь поєдинок за «Борнмут» і отримав жовту картку, а Олександр Зінченко вийшов на заміну на 63-й хвилині зустрічі в складі «Арсеналу» і реалізував післяматчевий пенальті.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Читати всі коментарі (1)