Нападник «Динамо» Матвій Пономаренко розповів, хто був його кумиром в дитинстві.
![](/media/posts/2024/07/10/111_dynamo.kiev.ua_111_1.jpg)
«Моїм кумиром був Андрій Ярмоленко. Це був лідер команди, капітан, який забивав багато голів, віддавав асисти. Звичайно, дуже приємно зараз з ним грати. Чесно, раніше про це навіть не сильно думав. Я знав, що рано чи пізно, якщо цілеспрямовано працювати, то я до того дійду. І так вийшло, що я потрапив в „Динамо“ і зараз розділяю роздягальню зі своїм кумиром дитинства», — сказав Пономаренко.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости