«Манчестер Юнайтед» презентував свою нову виїзну форму на сезон 2024/25 від технічного спонсора клубу Adidas.
![](/media/posts/2024/07/26/image_2.jpg)
Нова форма виконана в темно-синьому кольорі, на якому нанесений круговий візерунок, що повторюється, у вигляді літери «M». Це є посиланням на тривимірні монограми, які можна було часто побачити на футболках «Манчестер Юнайтед» 30 років тому.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!