Володимир Шаран: «Головне, щоб не було пенальті»

2024-07-30 13:58 Своїми очікуваннями від третього, заключного матчу олімпійської збірної України у груповому турнірі Олміпіади-2024 з Аргентиною поділився ... Володимир Шаран: «Головне, щоб не було пенальті»

Своїми очікуваннями від третього, заключного матчу олімпійської збірної України у груповому турнірі Олміпіади-2024 з Аргентиною поділився колишній гравець нашої національної збірної Володимир Шаран:

Владимир Шаран. Фото — Ю. Юрьев

«Звичайно, всі ми будемо вболівати і переживати за олімпійську збірну України. Адже на цьому турнірі наша команда моментами демонструвала досить пристойний футбол, особливо у першому таймі з марокканцями. Бачив я й гру Аргентини, яка у сьогоднішньому матчі вважається фаворитом.

Безумовно, у прагненні до перемоги нашим футболістам буде важко протидіяти цій збірній. Але шанс завжди є — і треба вірити в нього. Чого бракує українській команді? Наші хлопці все правильно виконують як тактично, так і технічно. Контроль м’яча є, от лише у завершальній стадії не вистачає гострих передач. На мою думку, не вистачає також більшої силової боротьби — те, що я побачив у поєдинку з Марокко. Все ж марокканці у силовій боротьбі були кращими за наших футболістів. І коли додали у швидкості, то незважаючи на те, що було дуже важко, вдалося витримати і забити переможний м’яч.

Із того, що я побачив, можу сказати, що Аргентина теж грає у такому стилі. У другому таймі матчу з марокканцями аргентинська команда увімкнула максимальні швидкості і створювала чимало нагод для того, щоб зрівняти рахунок. Один м’яч забили і ще могли забити. Та, на превеликий жаль, аргентинці програли той поєдинок. І все ж я не відкрию Америку, якщо скажу, що Аргентина сильніша за Марокко. Та як би там не було, а будемо чекати, надіятись і вірити, що все у збірної України буде добре. У футболі усіляке буває. Головне, щоб не було пенальті. Вболіваємо за Україну», — розповів Шаран.