Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань поділився враженнями від роботи на Олімпіаді.
![](/media/posts/2024/07/28/rotan2.jpg)
«Це міжнародний досвід для мене. Я однозначно виріс. Я дякую УАФ за можливість працювати з молодіжною та олімпійською збірною. Для мене честь представляти країну. Я завжди казав, що збірна України — це номер один. Я віддавався на 100%. Сумую вже за хлопцями, але така тренерська доля. Ми дійсно стали сімєʼю. Дуже важко на душі, бо є розуміння, що ми вже не будемо разом», — цитує Ротаня телеграм-канал «Взбірна».
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости