Юнацька першість України. «Олександрія U-19» — «Динамо U-19» — 0:2: звіт про матч

2024-08-03 18:00 У суботу, 3-го серпня, юнацька команда «Динамо» розпочала виступ у новому сезоні першості U-19. У рамках ... Юнацька першість України. «Олександрія U-19» — «Динамо U-19» — 0:2: звіт про матч

У суботу, 3-го серпня, юнацька команда «Динамо» розпочала виступ у новому сезоні першості U-19. У рамках стартового 1-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд підопічні Ігоря Костюка зустрілися із представником кіровоградської області — «Олександрією». Цей матч був виїзним для нашої команди й проходив на полі стадіону «Ніка-плюс».

Чемпіонат U-19, 1-й тур

«ОЛЕКСАНДРІЯ U-19» «ДИНАМО U-19» 0:2 (0:0)
Голи
: Пеікрішвілі (51), Андрейко (90+1)

«Олександрія»: 1.Макаренко, 16.Гриценко, 5.Хованюк, 54.Цевух (17.Матківський, 58), 18.Ткачук, 91.Плакса (11.Баденко, 46), 7.Черненко (21.Васін, 69), 15.Шаповалов (К), 8.Малько (25.Міщенко, 58), 51.Благодарний, 10.Кубенко (23.Омельченко, 82).

«Динамо»: 71.Суркіс, 3.Балаба (К), 5.Сизонюк, 2.Рибак, 15.Дикий, 25.Люсін (17.Коломієць, 90+3), 8.Білий, 6.Пеікрішвілі, 7.Кремчанін (16.Шевченко, 90+1), 10.Маткевич (30.Андрейко, 65), 9.Лобко (21.Герич, 65)

Динамівці впевнено розпочали матч та з перших хвилин почали використовувати пресинг. Балаба виконав штрафний удар – Макаренко зумів зреагувати та кулаками вибити м’яч на кутовий, а після подачі від кутової позначки господарі змогли відбитися. Надалі кияни продовжували володіти ініціативою та вести гру на половині поля суперника.

На 20-й хвилині гру було перервано через повітряну тривогу. Після поновлення гри командам довелося грати під рясною зливою. У середині тайму гра проходила переважно у середині поля, без особливо небезпечних моментів біля воріт обох команд.

На початку другого тайму кияни повели в рахунку. Перший гол команди у новому сезоні забив новачок «біло-синіх» Александре Пеікрішвілі.

Рахунок 0:1 тримався до компенсованого часу, а на 91-й хвилині Іван Андрейко забив другий м’яч, встановивши підсумковий рахунок у грі – 0:2.