В’ячеслав Заховайло: «Кривбас» посипався на рівному місці»

2024-08-09 11:31 Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги ... В’ячеслав Заховайло: «Кривбас» посипався на рівному місці»

Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між криворізьким «Кривбасом» та чеською «Вікторією» (1:2), що відбувся вчора в Кошице.

В’ячеслав Заховайло

«Уперше подивився „Кривбас“. З повагою ставлюся до творчості Юрія Вернидуба. Перший тайм мене не розчарував. „Кривбас“ грав компактно при оборонних діях у зонах, у підсумку „Вікторія“ завдала нуль ударів у площину воріт українців. Заслужені 1:0 у першому таймі.

Другий тайм змусив Пльзень грати активніше, що перевернуло гру. „Кривбас“ припустився помилки під час ауту, перехоплення суперника, і шістнадцятирічний хлопчик із прізвищем Панош запустив ракету в дев’ять балів. Легка паніка в наступні 20 хвилин від „Кривбасу“. Посипалися на рівному місці, і як результат, потрійна помилка в обороні і 1:2. За всю гру „Вікторія“ завдала два удари в створ воріт, і забила два м’ячі!!!

Має бути прикро, але в єврокубках такий хвилинний розслабон не прощають. Я добре знаю ігровий стиль „Вікторії“, і всі можливості гравців. Там немає варіацій на тему „закрутять голову індивідуальною майстерністю“. Їздять, як трамвай — вертикальний футбол, плюс атлетизм.

За стилем ці два суперники нічим особливо не відрізняються. Юра Вернидуб історично вдало будує структуру гри своїх команд на виїзді в єврокубках. Гра від грубки, в середньому блоці, дисципліна плюс концентрація — все це має спрацювати в Пльзені. Абсолютно рівні суперники, відіграти один м’яч реально.

Всіх із перемогою! Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.