Юрій Вернидуб: «В грі «Карпат» за минулі роки нічого не змінилось. Тягнуть час, встають, знову тягнуть час»

2024-08-12 09:16 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від львівських «Карпат» (0:3) у вчорашньому ... Юрій Вернидуб: «В грі «Карпат» за минулі роки нічого не змінилось. Тягнуть час, встають, знову тягнуть час»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від львівських «Карпат» (0:3) у вчорашньому матчі 2-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб

«Не хочеться багато коментувати. Ми програли 0:3, а „Карпати“ перемогли, з чим я і вітаю суперника.

Я вважаю, переломним став момент на 40 хвилині, коли ми пропустили. „Карпати“ вперше дійшли до воріт „Кривбасу“ і забили гол. Ми ж 40 хвилин атакували, але не забили. Забивай свої моменти — далі отримуй задоволення від футболу. Маємо що маємо. Треба це перетерпіти. Нічого не хочеться зараз говорити. Краще спокійно ніч переспати, а вже завтра робити якісь висновки.

Гра „Карпат“? У порівнянні з минулими роками нічого не змінилось. Тягнуть час, встають, знову тягнуть час. Гравець впав, тримається за голову, аж тут встає та біжить далі. Не знаю, хто цьому вчить. Так не можна. Особисто мені це не подобається. Футболіст повинен бути мужнім. Якщо ж все рівно боляче — треба терпіти.

Встигнути стабілізувати команду перед другим матчем Ліги Європи з „Вікторією“ буде важко, але зробимо. У нас весь серпень нелегкий, попереду багато ігор, як в УПЛ, так і єврокубках. Графік насичений. Чим швидше ми зрозуміємо, де знаходимось, тим краще. Але не маю до хлопців питань. Я — головний тренер і я відповідаю за результат. Всі питання до мене. Сьогодні програли — програв я, в першу чергу. Попереду три дні, аби підготуватись до матчу в Чехії. Думаю, встигнемо набратись сил. Без бою здаватись не будемо», — сказав Вернидуб.