Новий сезон АПЛ розпочався! Новачок «Манчестер Юнайтед» у першому ж матчі приніс перемогу команді над «Фулхемом» (ВІДЕО)

2024-08-17 14:18 Вчора, 16 серпня, відбувся стартовий матч 1-го туру чемпіонату Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» вдома зустрічався ... Новий сезон АПЛ розпочався! Новачок «Манчестер Юнайтед» у першому ж матчі приніс перемогу команді над «Фулхемом» (ВІДЕО)

Вчора, 16 серпня, відбувся стартовий матч 1-го туру чемпіонату Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» вдома зустрічався із «Фулхемом».

Джошуа Зіркзее. Фото: Getty Images

АПЛ. 1-й тур

«Манчестер Юнайтед»  «Фулхем»  1:0

Гол: Зіркзее (87).

Команда Еріка тен Хага здобула непросту перемогу завдяки єдиному голу новачка команди Джошуа Зіркзее. Вийшовши на заміну у другому таймі, нідерландський форвард точним ударом на 87-й хвилині приніс своїй команді перемогу.

Нагадаємо, «Юнайтед» придбав Зіркзее цього літа у «Болоньї», заплативши за нападника 40 млн євро.