Олександр Піхальонок: «Добре, що довели гру до перемоги»

2024-08-17 20:39 Півзахисник київського «Динамо» Олександр Піхальонок прокоментував результат матчу з «Карпатами» в 3 турі чемпіонату України. Олександр ... Олександр Піхальонок: «Добре, що довели гру до перемоги»

Півзахисник київського «Динамо» Олександр Піхальонок прокоментував результат матчу з «Карпатами» в 3 турі чемпіонату України.

Олександр Піхальонок

Чи допомагають матчі із такою напругою тримати «Динамо» єврокубковий режим?

(Посміхається.) Не те слово. Бо ми на першій же хвилині пропустили м’яч. Потім мали в першому таймі двічі-тричі забити, але не забили і пішли на перерву з рахунком 1:1. В другому таймі ми забили другий м’яч — і знову як зупинилися, почали грати назад. «Карпати» давили-давили і могли забивати другий. Добре, що довели гру до перемоги.

У вас шість матчів поспіль. Втома відчувається?

— Ні, не відчуваю втоми (посміхається). Сезон тільки починається. Все добре, готуємося до «Зальцбурга».

Коли почали думати про «Зальцбург»?

— Після фінального свистка.

І які перші думки?

— Потужна команда. Будемо готуватися дуже ретельно. З австрійцями можна грати, подивимося, як на фоні такого суперника ми себе проявимо.

Можна «Зальцбург» порівнювати з минулими єврокубковими суперниками?