Даніеле Де Россі: «Для Довбика це був важкий матч. Ми поставили його не в найкращі умови»

2024-08-19 07:59 Головний тренер італійської «Роми» Даніеле Де Россі прокоментував офіційний дебют у його команді українського нападника Артема ... Даніеле Де Россі: «Для Довбика це був важкий матч. Ми поставили його не в найкращі умови»

Головний тренер італійської «Роми» Даніеле Де Россі прокоментував офіційний дебют у його команді українського нападника Артема Довбика, що припав на вчорашній матч 1-го туру чемпіонату Італії з «Кальярі» (0:0).

Даніеле Де Россі

«Для Довбика це був важкий матч. Ми поставили його не в найкращі умови: у першому таймі з нашого боку було багато ударів не туди, куди вони мали бути спрямовані. Десь нам заважав сильний вітер, десь — натиск захисників „Кальярі“.

У другому таймі Довбик проявив себе набагато краще: довго контролював м’яч, був близький до того, щоб забити гол (в одному з моментів українець влучив у поперечину, — прим. ред.). У мене таке відчуття, що він заб’є багато голів», — сказав Де Россі після матчу з «Кальярі».

ВІДЕО удару Довбика в поперечину воріт «Кальярі» дивіться в нашому телеграм-каналі.