Андрій Шахов: «Причина поразки «Динамо» банальна — дуже слабка реалізація»

2024-08-22 12:10 Футбольний експерт Андрій Шахов прокоментував підсумок первого матчу раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» — «Зальцбург» ... Андрій Шахов: «Причина поразки «Динамо» банальна — дуже слабка реалізація»

Футбольний експерт Андрій Шахов прокоментував підсумок первого матчу раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» — «Зальцбург» (0:2).

Андрій Шахов

«Невдалий перший тайм, але дуже пристойний другий, який, проте, команда теж програла. Причина банальна — дуже слабка реалізація. Погодьтеся, що моментів наші створили достатньо (біля наших воріт їх, правда, було не менше). Шанси забити мали Ярмоленко та Ванат, Попов та Шапаренко, найвигідніший був у Брагару, але, на відміну від віце-чемпіона Австрії, забити не змогли жодного разу.

Я б не посилався в даному випадку на невдачу, незважаючи на два влучення в каркас воріт (у Караваєва в першому таймі при 0:1 і у Попова наприкінці матчу). Не вистачило майстерності, далася взнаки нервозність, підвела точність. На шість ударів у площину у австрійців наші відповіли лише трьома...

Рано посипати голову попелом, попереду матч-відповідь, а в Глазго, нагадаю, „Динамо“ виграло якраз 2:0. Матч підтвердив, що у „Зальцбурга“ далеко не все гладко в обороні, і це можна використовувати у другій грі, ось тільки самим потрібно уникати подібних помилок і підтягнути в реалізації.

Кажуть, що якщо є моменти, голи обов’язково прийдуть. Будемо вірити, що це правило спрацює через тиждень», — цитує Шахова телеграм-канал Bankova Mail.

22.08.2024, 12:10