«Байєр» захопливим чином продовжив свою безпрограшну серію в Бундеслізі до 35 матчів

2024-08-24 10:25 Зі справжнього футбольного шоу розпочався чемпіонат Німеччини сезону-2024/25. Минулої п’ятниці в стартовому матчі першості «Боруссія» з ... «Байєр» захопливим чином продовжив свою безпрограшну серію в Бундеслізі до 35 матчів

Зі справжнього футбольного шоу розпочався чемпіонат Німеччини сезону-2024/25. Минулої п’ятниці в стартовому матчі першості «Боруссія» з Менхенгладбаха приймала леверкузенський «Байєр».

До кінця першого тайму гості вели з рахунком 0:2, і здавалося, що перемогу вони вже не втратять. Однак після перерви «Боруссія» зуміла відігратися, і за п’ять хвилин до кінця основного часу зустрічі рахунок був 2:2. Проте, «Байєр» зробив неймовірне, і на 11-й (!) компенсованій хвилині другого тайму вирвав перемогу.

Чемпіонат Німеччини. 1-й тур

«Боруссія» М — «Байєр» — 2:3 (0:2)
Голи: Ельведі (59), Кляйндінст (85) — Джака (12), Віртц (38, 90+11)

Додамо, що цією перемогою «Байєр» продовжив свою безпрограшну серію в Бундеслізі до 35 матчів. Востаннє леверкузенці програвали в національному чемпіонаті 27 травня 2023 року, у завершальному турі позаминулого сезону, у матчі з «Бохумом» (0:3). Рекордсменом же за тривалістю безпрограшної серії в Бундеслізі є «Баварія» (53 матчі).

24.08.2024, 10:25