Даніеле Де Россі: «На Довбика треба грати інакше»

2024-08-26 11:03 Головний тренер італійської «Роми» Даніеле Де Россі, коментуючи поразку від «Емполі» (1:2) у вчорашньому матчі 2-го ... Даніеле Де Россі: «На Довбика треба грати інакше»

Головний тренер італійської «Роми» Даніеле Де Россі, коментуючи поразку від «Емполі» (1:2) у вчорашньому матчі 2-го туру чемпіонату Італії, торкнувся ролі в грі своєї команди її українського нападника Артема Довбика.

Даніеле Де Россі

«Нам сьогодні не вистачило інтенсивності, особливо в першому таймі. М’яч ходив повільно, ми завжди грали назад, майже не йшли вперед. А коли ми граємо у вертикальний футбол, як я це і планував на сьогоднішній матч, ми досить небезпечні, а Довбик у цих умовах виявляється близьким до того, щоб відправити м’яч у ворота суперника.

„Емполі“ в першому таймі заслужили свою перевагу. Нам потрібно грати швидко. Саме так необхідно діяти в сучасному футболі. І я маю вміти вибирати тих, хто буде здатний реалізовувати цю модель.

Також потрібно інакше грати на Довбика. М’ячі йому потрібно доставляти верхи, у простір і надавати йому підтримку, коли він перебуває у штрафному майданчику суперника: якщо Довбик опиняється там на самоті, то для нього стає неможливим зробити будь-що з м’ячем. Особливо, коли він стоїть спиною до воріт, на останніх 16 метрах», — сказав Де Россі після матчу з «Емполі».

26.08.2024, 11:03