Андрій Шахов: «Виправлятися збірній України потрібно блискавично»

2024-09-08 17:55 Футбольний журналіст і експерт Андрій Шахов дав коментар Телеграм-каналу Bankova Mail після матчу збірної України з ... Андрій Шахов: «Виправлятися збірній України потрібно блискавично»

Футбольний журналіст і експерт Андрій Шахов дав коментар Телеграм-каналу Bankova Mail після матчу збірної України з Албанією (1:2) у Лізі націй.

Андрій Шахов

Пам’ятаю, як обурювався, коли у домашньому матчі відбору до ЧС-98 наші ніяк не могли забити Албанії.

Так, нинішня збірна Албанії далеко не рівня тієї, ворота якої таки вразив Сергій Ребров у самому кінці того поєдинку (не забуваємо, що Албанія — учасник Євро-2016 та Євро-2024). Однак не можу і не хочу сприймати нинішню поразку від «Орлів» як щось, що само собою зрозуміле. Від «Орлів», які з жовтня 2021 року в гостях обіграли лише Фарери!

Можна скільки завгодно говорити про те, що наші не заслужили на поразку, що вони частіше погрожували воротам суперника, створили більше моментів, а Бражко мав забивати в роздягальню, коли промазав головою після подачі кутового, і тоді, хто знає, чим би все закінчилося. Хоча українці все одно забили першими…

Але ми бачили, як швидко відреагували на пропущений м’яч албанці, як вони за п’ять хвилин відігралися, а ще через дюжину були попереду. Бачили перший тайм, у якому наша команда в атаці не показала й чверті своїх здібностей. Чому Україна знову виглядала такою пасивною до перерви? Ми це спостерігали у стикових матчах за право грати на Євро, на самому чемпіонаті Європи, і бачимо знову. А ще бачили, що за 1:2 Україна так і не змогла створити нічого по-справжньому небезпечного біля воріт суперника.

Претензій багато, і виправлятися потрібно блискавично, адже вже у вівторок гостьовий матч із чехами.