Перенесений матч 4-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 3:1. Огляд матчу, статистика

2024-09-18 19:51 У середу, 18 вересня, у перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату України сезону-2024/25 зустрічалися київське «Динамо» і ... Перенесений матч 4-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 3:1. Огляд матчу, статистика

У середу, 18 вересня, у перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату України сезону-2024/25 зустрічалися київське «Динамо» і полтавська «Ворскла». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. Перенесений матч 4-го туру

«ДИНАМО» (Київ) — «ВОРСКЛА» (Полтава) — 3:1 (2:0)
Голи:
Себальйос (33), Караваєв (35), Піхальонок (90+1) — Ієде (81)

Попередження: Бражко (57)

«Динамо»: 1.Бущан (К) — 20.Караваєв, 40.Біловар, 28.Себальйос (32.Михавко, 67), 44.Дубінчак — 6.Бражко (18.Андрієвський, 59), 15.Рубчинський (76.Піхальонок, 68) — 22.Кабаєв (7.Ярмоленко, 75), 10.Шапаренко (29.Буяльський, 81), 45.Брагару (2.Вівчаренко, 68) — 39.Герреро (11.Ванат, 75).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 3.Дячук, 23.Малиш, 24.Тимчик.

«Ворскла»: 7.Ісенко, 4.Пердута (К), 5.Чорноморець, 11.Кане (33.Мякушко, 46), 25.Гучек (38.Челядін, 27), 27.Крупський, 44.Хрипчук (43.Островський, 89), 15.Кулаковський (19.Ізотов, 74), 40.Черниш (80.Ндукве, 46), 22.Ковталюк (77.Ієде, 46), 30.Нестеренко (26.Прус, 85).
Запасні: 96.Єрмолов, 10.Шкріель.

«Динамо» зі стартовим свистком позначило своє бажання вести атакувальну гру в швидкому темпі, проте перший гольовий момент у цьому матчі створила якраз «Ворскла»: на 5-й хвилині Крупський завершив контратаку своєї команди подачею з правого флангу в штрафний майданчик киян, там Кане виграв боротьбу в повітрі, завдав удару головою приблизно з 11-метрової позначки, і м’яч ледь не чиркнув об дальню штангу воріт «Динамо».

Ближче до 15-ї хвилини «Ворскла» повністю освоїлася і практично вирівняла гру. Але саме в цьому відрізку зустрічі «Динамо» створило свій перший гольовий момент — це Брагару, отримавши передачу на правому фланзі, взяв гру на себе та пробив з лінії штрафного майданчика полтавців — цього разу м’яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги воріт гостей. Потім ударом відзначився і Шапаренко — у цьому випадку виник рикошет, і Ісенку довелося потрудитися, щоб у кидку відбити м’яч.

Ну а на 33-й хвилині зустрічі «Динамо» відкрило рахунок: Шапаренко подав кутовий з лівого флангу, на ближній штанзі Себальйос виграв боротьбу в повітрі, завдав удару головою з лінії воротарського майданчика і м’яч влетів у ворота «Ворскли» — 1:0. Не минуло й двох хвилин, як динамівці розвинули свій успіх: після удару Шапаренка знову стався рикошет, м’яч відскочив прямо на Караваєва і той ударом із гострого кута зумів вразити ціль — 2:0.

До честі «Ворскли», вона абсолютно не знітилася, пропустивши два голи поспіль, і продовжила шукати варіанти в атаці. М’яч неодноразово опинявся у штрафному майданчику «Динамо», одного разу, після подачі зі штрафного, у гру довелося вступити Бущану, але більшого за час, що залишився в першому таймі, полтавчани домогтися не змогли.

На самому початку другого тайму динамівці були близькі до того, щоб оформити третій гол: Шапаренко, отримавши передачу від Кабаєва, ефектним пасом п’ятою продовжив комбінацію до штрафного майданчика «Ворскли» на Рубчинського, який у результаті опинився на якусь мить віч-на-віч з Ісенком, завдав удару по воротах, але голкіпер полтавців зумів ногою відбити м’яч.

Загалом, «Динамо» в дебюті другого тайму володіло повною перевагою, але «Ворскла» витримала цей натиск суперника та ближче до 60-ї хвилини зуміла не лише відсунути «біло-синіх» від своїх воріт, а й налагодити гру в атаці. Утім, до гостроти біля воріт Бущана це не призвело, а ось кияни записали собі в актив два найнебезпечніших удари. Спершу здалеку пробив Кабаєв — трохи вище воріт, а потім Брагару ледь не перекинув Ісенко, пробивши з правої частини штрафного майданчика «Ворскли».

Гості до останнього намагалися змінити рахунок, велику кількість часу проводили на половині поля «Динамо», і на 81-й хвилині таки домоглися свого: атака «Ворскли» завершилася діагональним навісом із правого флангу, яку на дальній штанзі замкнув Ієде — 2:1. Само собою, у час, що залишився до кінця матчу, полтавчани всіма силами прагнули уникнути поразки, але в підсумку отримали гол у власні ворота: на першій компенсованій хвилині другого тайму Ісенко вийшов за межі штрафного майданчика, зіграв прямо на Піхальонка, і той відправив м’яч у порожні ворота — 3:1.

Свій наступний матч «Динамо» проведе найближчої суботи, 21 вересня, коли в рамках 7-го туру чемпіонату України прийме львівський «Рух». Поєдинок відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 18:00).