Андрій Воробей: «Я не розумію ту гру, що зараз демонструє «Шахтар». Так матчі не виграють»

2024-09-19 13:19 Колишній нападник донецького «Шахтаря» Андрій Воробей прокоментував підсумок поєдинку першого туру Ліги чемпіонів між «Болоньєю» та ... Андрій Воробей: «Я не розумію ту гру, що зараз демонструє «Шахтар». Так матчі не виграють»

Колишній нападник донецького «Шахтаря» Андрій Воробей прокоментував підсумок поєдинку першого туру Ліги чемпіонів між «Болоньєю» та «гірниками» (0:0).

Андрій Воробей

«Не програли — й це добре. Один пункт набрали. Теж важливо. Однак по грі „Шахтаря“ в мене є дуже багато питань. Я не розумію ту гру, що зараз демонструє команда. Це тримання м’яча заради тримання м’яча! У „Шахтаря“ за всю гру був один удар у площину воріт — і той з пенальті. Так матчі не виграють.

Команда має грати азартніше, скажімо так, створювати моменти, бути агресивною. От такий хотілося б бачити мені „Шахтар“. Та й уболівальникам, я певен, теж. А так, просто відкатали 90 хвилин. Де комбінаційний футбол у нападі? Його не було.

Хтось скаже, що „Шахтар“ володів ініціативою і все таке. Так, я дивився статистику і процент володіння м’ячем 52 на 48 на користь „Шахтаря“. І що? Де тримала м’яч донецька команда? На своїй половині поля, а в атаці „гірники“ не створили ні-чо-го!

„Шахтар“ підсів ще після десятої хвилини. Хороший старт, а потім віддали ініціативу. Чомусь в єврокубках таке явище вже не є чимось новим. У минулому сезоні було те саме. Чому так відбувається, мені важко сказати, бо я не перебуваю всередині команди. Однак фізично чимало гравців „Шахтаря“ не готові — це факт», — сказав Воробей.