Владислав Лупашко: «Одного разу рідні домовились, що випиватимуть після кожного голу «Інгульця» – 30-та хвилина, а рахунок 4:0»

2024-09-23 13:09 Головний тренер «Карпат» Владислав Лупашко розповів про свою сім’ю. Владислав Лупашко «Одного разу в „Інгульці“ батьки ... Владислав Лупашко: «Одного разу рідні домовились, що випиватимуть після кожного голу «Інгульця» – 30-та хвилина, а рахунок 4:0»

Головний тренер «Карпат» Владислав Лупашко розповів про свою сім’ю.

Владислав Лупашко

«Одного разу в „Інгульці“ батьки приїхали на гру. Тато у мене з півдня України з родини, яка займається виноробством. Він продовжує цю традицію і сам якісно робить вино, чачу з винограду. Я йому подарував бочку з його ініціалами.

І от тато, мама, дружина приїхали на матч, взяли з собою на гру чачу і домовилися, що випиватимуть після кожного голу „Інгульця“. Йде 30-та хвилина матчу, а рахунок вже 4:0 на нашу користь. Вже до кінця першого тайму вони були такі хороші, а потім ми взяли трішки паузу. Закінчили гру 5:1.

Сім’я зараз зі мною. Ми щасливі, бо в той період, коли я працював в „Інгульці“, вони жили окремо. Дружина хотіла, щоб ми вже були разом, бо останній рік вийшов важкуватим. Я був дуже занурений у роботу з ранку до вечора. Розумів, що ми повинні щось цікаве побудувати, щоб показати свої ідеї.

Зараз діти прокидаються, а мене вже немає вдома, бо я о шостій годині ранку вже їду на базу, а повертаюся додому в 6−7 вечора. Доньки кажуть, що цілий день мене не бачать. А я відповідаю, що зараз ми бачимось трішки, але кожного дня, а раніше раз на тиждень.

З дружиною познайомився в парку і в нас все закрутилося. Жартував, що ходив до неї, щоб поїсти, бо мама дуже смачно готувала. А весілля в нас було у Львові — було красиво, нам дуже сподобалося. Моя дружина — психолог. Вона мені також дуже допомагає і консультує в якихось моментах», — сказав Лупашко.