Італійські ЗМІ: «Європейська пригода «Лаціо» починається дуже добре»

2024-09-26 16:02 Італійські журналісти не були здивовані тим, що тренер «Лаціо» випустив на матч із «Динамо» резервний склад, ... Італійські ЗМІ: «Європейська пригода «Лаціо» починається дуже добре»

Італійські журналісти не були здивовані тим, що тренер «Лаціо» випустив на матч із «Динамо» резервний склад, оскільки римському клубу потрібно робити ротацію, щоб залишалися сили на всі турніри. До того ж Бароні розумів, що через проблеми з логістикою «Динамо» не буде свіжим, а кадрові проблеми в обороні допоможуть «Лаціо» створювати моменти біля чужих воріт. Місцеві ЗМІ задоволені ефектним стартом римлян в оновленій Лізі Європи, але закликають їх не розслаблятися і постаратися якнайшвидше розв’язати питання з виходом до наступного раунду.

La Gazzetta dello Sport

«Лаціо» перемагає «Динамо» за 35 хвилин", — журналіст видання La Gazzetta dello Sport упевнений, що вся боротьба завершилася після третього голу у ворота Бущана. Після цього рахунок міг змінитися на користь «Лаціо», але італійці вже не намагалися забити за будь-яку ціну.

— Європейська пригода «Лаціо» починається дуже добре. Велика перемога команди Бароні, який дебютував у єврокубкових матчах, у Гамбурзі над командою київського «Динамо», яка ніколи не викликає сумнівів, неминуче обумовлена логістичними проблемами, з якими їм доводиться стикатися. Українцям явно не вистачає свіжості та сил на 90 хвилин матчу. Ймовірно, саме тому вони опустили руки після третього пропущеного гола.

Гру можна розділити на дві частини. У першій римська команда не промахується і може похвалитися фактично ідеальною реалізацією. Три голи за 35 хвилин шокували «Динамо». Друга частина вийшла менш цікавою для глядачів. Тут уже було багато втрачених моментів, два вилучення, суперечки з арбітром і певна розслабленість з боку «Лаціо». Відмінний результат для римлян — перша виїзна перемога в сезоні! Навіть експерименти Бароні зі складом на цю гру не завадили «Лаціо» здобути впевнену перемогу. Німецький вечір для «Лаціо» має тільки позитивні наслідки.

Sky Sports

«Який чудовий старт», — журналіст сайту Sky Sports хвалить «Лаціо» за впевнену перемогу в першому матчі в Лізі Європи та зазначає, що після третього пропущеного гола «Динамо» вже наче змирилося з поразкою.

— Хороший перший матч для «Лаціо» в новій Лізі Європи. Команда Бароні проводить солідний матч і обіграє «Динамо» в Гамбурзі з упевненим рахунком 3:0. Уже на 5-й хвилині Діа відкриває матч. Господарі відповідають своїми моментами, не бажаючи поступатися, але наприкінці першого тайму «б’янкочелесті» прискорюються і менш ніж за 2 хвилини забивають два голи: спочатку Деле-Баширу, а потім знову Діа. По суті, після цього гру було вже закінчено.

У другому таймі «Лаціо» був близький до того, щоб забити четвертий гол (наприклад, штанга після удару Педро), потім арбітр змушений був показати по червоній картці кожній команді: червона картка Брагару, а потім і Носліну.

Цей результат допомагає вийти «Лаціо» на перше місце в загальній таблиці турніру, «Динамо» ж опускається на останню позицію. Чудовий початок оновленої Ліги Європи для команди Бароні.

Corriere della Sera

«Дебют мрії», — журналіст видання Corriere della Sera обіграв у назві дві події: перший матч «Лаціо» в оновленій Лізі Європи та перший матч Марко Бароні в єврокубкових турнірах у якості тренера.

— Дебют Бароні в «Лаціо» в Лізі Європи став тріумфальним: три голи у ворота українців, впевнена перемога та яскрава атакувальна гра. Саме про такий дебют мріє будь-який тренер. На нейтральному полі в Гамбурзі в дебютному матчі Ліги Європи проти київського «Динамо» тренер використав серйозну ротацію, але це не вплинуло на гру з гіршого боку. Через 35 хвилин після стартового свистка його підопічні завершують гру.

На очах в українців, приголомшених 19-годинною поїздкою до німецького міста, де вони змушені грати через війну, Діа провів свій найкращий матч за «Лаціо». Справа не тільки в забитих голах, а й у тому, як він діяв на полі, допомагав команді, заважав суперникам. Деле-Баширу також провів чудовий матч, але все ж не настільки яскраво, як Діа. «Динамо» відчайдушно намагалося забити хоча б один гол у відповідь, але в потрібний момент у гру вступав Проведель.

У другому таймі команди грали вже не настільки натхненно, але все ж Педро мав забивати четвертий гол. Іспанець не реалізував вихід віч-на-віч, оскільки м’яч влучив у штангу. Єдиний мінус для «Лаціо» в цій грі — вилучення Носліна, який навіщось вдарив ліктем захисника «Динамо». Але навіть це ніяк не завадило «Лаціо» здобути впевнену перемогу.