«Верес» — «Шахтар» — 1:1. Після матчу. Марино Пушич: «Не складний матч»

2024-09-27 23:21 Головний тренер донецького «Шахтаря» Марино Пушич підбив підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди з рівненським «Вересом» (1:1) ... «Верес» — «Шахтар» — 1:1. Після матчу. Марино Пушич: «Не складний матч»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Марино Пушич підбив підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди з рівненським «Вересом» (1:1) у 8-му турі чемпіонату України.

Марино Пушич. Фото — fckarpaty.org.ua

«Матч не був складним для нас, особливо в другому таймі. Ми провели гру в хорошому темпі, створили багато моментів, але, на жаль, трапився момент із голом у наші ворота. Звичайно, неприпустимо робити такі помилки в центрі поля.

Зіграли внічию, бо не забили другий гол. У житті та футболі так трапляється, що ти не завжди отримуєш того, на що заслуговуєш.

Матч не був складним, ми самі зробили його таким. Найбільша наша помилка сьогодні була в тому, що ми не реалізували свої численні моменти. Помилки трапляються. Пропущений гол — збіг обставин. Звичайно, ми всі зараз засмучені, але, повторюся, другий тайми ми відіграли дуже якісно. Уся історія цього матчу полягає в тому, що нам треба забивати другий гол», — сказав Пушич в ефірі YouTube-каналу «УПЛ ТБ».

27.09.2024, 23:21
Чемпионат Украины Верес Шахтер 1 : 1 Закінчився
Кривбасс Александрия - : - 28 сентября 13:00
ЛНЗ Черноморец - : - 28 сентября 15:30
Карпаты Полесье - : - 28 сентября 18:00