«Хоффенхайм» перед матчем із «Динамо» програв, ведучи в рахунку 3:0

2024-09-30 06:41 Новини з табору найближчого суперника київського «Динамо» по основному етапу Ліги Європи. Німецький «Хоффенхайм» учора провів ... «Хоффенхайм» перед матчем із «Динамо» програв, ведучи в рахунку 3:0

Новини з табору найближчого суперника київського «Динамо» по основному етапу Ліги Європи. Німецький «Хоффенхайм» учора провів свій черговий матч у чемпіонаті Німеччини.

Команда з міста Зінсгайм приймала на своєму полі бременський «Вердер» і вже до 12-ї хвилини матчу довела рахунок до 3:0 на свою користь, проте ще до закінчення першого тайму пропустила стільки ж голів у відповідь. У підсумку ж «Хоффенхайм» і зовсім програв.

Щоправда, треба сказати, що з 18-ї хвилини суперник «Динамо» через вилучення Стенлі Нсокі грав удесятьох.

Чемпіонат Німеччини. 5-й тур

«Хоффенхайм» — «Вердер» — 3:4 (3:3)
Голи: Бультер (5, 8), Гложек (12) — Малатіні (21), Стаге (26, 39, 49)

Вилучення: Нсокі (18, «Хоффенхайм»)

«Хоффенхайм»: Бауманн, Акпогума, Грілліч (Штах, 46), Нсокі, Кадержабек (Ларсен, 76), Бішоф, Тохумджу, Прасс (Жандре, 46), Гложек, Бультер (Мерштедт, 69), Беріша (Дрекслер, 27).

Нагадаємо, матч між «Хоффенхаймом» і «Динамо» відбудеться в рамках 2-го туру основного етапу Ліги Європи найближчого четверга, 3 жовтня, на полі німецького клубу.