Ліонель Мессі здобув другий титул з «Інтер» Маямі

2024-10-03 20:03 У ніч на четвер, 3 жовтня, у матчі регулярного сезону МЛС «Коламбус» приймав «Інтер» Маямі. Луїс ... Ліонель Мессі здобув другий титул з «Інтер» Маямі

У ніч на четвер, 3 жовтня, у матчі регулярного сезону МЛС «Коламбус» приймав «Інтер» Маямі.

Луїс Суарес та Ліонель Мессі. Фото — @InterMiamiCF

У першому таймі легендарний аргентинський форвард Ліонель Мессі видав шоу, відзначившись голами на 45-й та 45+5 хвилинах. Після перерви «Коламбус» скоротив відставання, але «Інтер» швидко відповів, голом Луїса Суареса.

Ця перемога принесла Мессі його другий титул у Маямі — Supporters' Shield. Цей трофей присуджується команді МЛС, яка набрала найбільшу кількість очок протягом регулярного сезону, ставши переможцем першого етапу змагань.