«С «Динамо» все зіпсував швидкий пропущений м’яч», — півзахисник «Лівого Берега»

2024-10-04 23:22 Півзахисник «Лівого Берега» Тарас Галас розповів, як його команда пережила поразку від київського «Динамо» (0:3) в ... «С «Динамо» все зіпсував швидкий пропущений м’яч», — півзахисник «Лівого Берега»

Півзахисник «Лівого Берега» Тарас Галас розповів, як його команда пережила поразку від київського «Динамо» (0:3) в 8-му туры чемпіонату України.

Тарас Галас

«Працюємо у звичному режимі до наступного матчу. Забули вже про поразку від "Динамо". Будемо виправляти помилки і намагатися вдосконалювати нашу гру. Програвати завжди непросто, але маємо рухатися вперед.

"Динамо" – це гранд українського футболу. І якщо в першому таймі нам вдавалося небагато, то по перерві навіть проти такого суперника контролювали м’яч, створювали моменти.

Думаю, все зіпсував швидкий пропущений м’яч. До того ж, у другому матчі поспіль змушені були грати у меншості. Сподіваюся, більше такого не повториться», — наводить слова Галаса офіційний сайт «Лівого Берега».

04.10.2024, 23:22
Чемпионат Украины Черноморец Оболонь 1 : 0 Закінчився
Карпаты Ингулец 0 : 0 Закінчився
Верес Заря - : - 5 октября 13:00
Александрия Рух - : - 5 октября 15:30
Колос Левый берег - : - 5 октября 18:00