«Динамо» — «Кривбас» — 2:1. Післяматчева прес-конференція. Юрій Вернидуб: «Багато чого тут не скажеш»

2024-10-06 21:07 У неділю, 6 жовтня, у матчі 9-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло ... «Динамо» — «Кривбас» — 2:1. Післяматчева прес-конференція. Юрій Вернидуб: «Багато чого тут не скажеш»

У неділю, 6 жовтня, у матчі 9-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло криворізький «Кривбас». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера команди гостей Юрія Вернидуба.

Юрій Вернидуб. Фото — Ю. Юр’єв

— Багато чого тут не скажеш. Знову програли, тепер — «Динамо». Будемо рухатися далі, будемо готуватися до наступних матчів.

У першому таймі дуже швидко пропустили два м’ячі. Щось у нас не пішло. Потім уже ми відзначилися наприкінці тайму.

У другому таймі ми хотіли більше забити, а «Динамо» — зберегти результат. Так воно і закінчилося. Так, і в «Динамо», і в нас були певні моменти, але чогось серйозного я не побачив.

На флеш-інтерв’ю мене запитали, чи не здалося мені «Динамо» важким. А чого воно має бути важким? Із сьогоднішнього стартового складу «Динамо» з «Гоффенгаймом» грали тільки Бущан, Михавко і Попов. Вони всі свіжі, чого вони мають бути втомлені?

Дуже добре, що в «Динамо» зараз є така можливість проводити ротацію. Бажаю і «Динамо», і «Шахтарю», щоб вони брали свої очки в єврокубках, але їм дуже важко. Ми прокотилися на ці два матчі з «Бетісом» у кваліфікації Ліги конференцій, і на собі відчули, наскільки це. А якщо немає глибини складу, то взагалі.

Звіт про післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Динамо» Олександра Шовковського